| Angel977 a întrebat:

Mi-am luat niste casti Promate astro Bluetooth dar nu le pot conecta la laptop.Pe telefon pot sa le conectez dar laptopul nu le gaseste,imi apare,,your pc is searching for and can be discovered by Bluetooth devices", si nu se intampla nimic.Am windows 10.Cum as putea conecta castile la laptop?

1 răspuns:
| Coca_Marian_1984 a răspuns:

Salutare,casrile tale bluetooth sunt imperecheate cu telefonul,deci alt dispozitiv nu le va gasi sub nicio forma din moment ce sunt deja atribuite unui dispozitiv, vezi pe google cum sa faci resetare conexiune bluetooth pentru respectivele casti, si abia apoi vor fi gasite de laptop, dar nu vor mai fi gasite de telefon, trebuie sa repeti resetarea.