| daniel a întrebat:

Buna,mi-am descarcat need for speed rivals si fisierul e tip winrar, si cand vreau sa il extrag imi apare "Enter password for the encrypted filesadnumele jocului)". Cine imi poate da parola are fundita

Răspuns Câştigător
| bortanradu a răspuns:

Jocul nu a iesit inca. Ce ai descarcat tu e un virus. Sterge-l! Jocul iese pe 19 Noiembrie 2013.

| daniel explică (pentru bortanradu):

Ce jocuri imi recomanzi, care sa mearga..nu sa il descarc si sa astept 2-3 ore sa se descarce si dupa sa nu mearga.ce jocuri stii ca merg tu.Multumesc

| bortanradu a răspuns (pentru daniel):

O lista cu jocurile ce le am pe PC-ul meu e :

- Assassin's Creed 3
- Battlefield 3
- Battlefield 4
- Call of Duty Modern Warfare 1, 2 si 3
- Call of Duty Black Ops 1 si 2
- Crysis 2
- Crysis 3
- Dirt 3
- Driver San Francisco
- FIFA 14
- GTA IV
- GTA Vice City
- GTA San Andreas
- GRID 2
- Metro Last Light
- Minecraft
- Naruto Ultimate Ninja Storm 3
- NFS Underground 1 si 2
- NFS Most Wanted 2005
- NFS Most Wanted 2012
- NFS Carbon
- NFS ProStreet
- NFS Undercover
- NFS Shift
- NFS Hot Pursuit 2010
- NFS Shift 2 Unleashed
- NFS The Run
- Rayman Origins
- Rayman Legends
- Skyrim
- Splinter Cell Blacklist
- Test Drive Unlimited 2
- The Sims 3
- Tomb Raider
- Trial Evolution

Spune-mi care le vrei si iti dau link-urile de unde sa le iei.

| daniel explică (pentru bortanradu):

GTA V
si link de la prototype daca il stii

| bortanradu a răspuns (pentru daniel):

Nu am gasit pentru Prototype 1 dar am gasit pentru 2 : http://kickass.to/prototype-2-flt-t6537675.html.

GTA V nu a iesit inca pe PC.

| daniel explică (pentru bortanradu):

Imi apare
404 page not found
da-mi de la asassin creed

| daniel explică (pentru bortanradu):

Ai id de mess?

| bortanradu a răspuns (pentru daniel):

Asta e linkul pentru Assassin's Creed 3 : http://kickass.to/......32596.html

| daniel explică (pentru bortanradu):

Mersi acuma se descarca amandoua

| daniel explică (pentru bortanradu):

Am descarcat jocul l-am instalat si cand l-am deschis mi-a dat eroare ca nu a gasit d3d11.dll.Am descarcat d3d11.dll si am dat iarasi pe joc si imi da alta eroare "The procedure entry point_except_handler4_common could not be located in the dynamic link library msvcrt.dll.Ce fac?

| bortanradu a răspuns (pentru daniel):

Citeste aici : http://support.microsoft.com/kb/324762/ro
Iti spune ce sa faci.

| daniel explică (pentru bortanradu):

Da asta e pentru windows nu pentru joc

| bortanradu a răspuns (pentru daniel):

Pai jocul nu merge pentru ca nu iti lipseste ceva din Windows. Am cautat pe net eroarea ce mi-ai scris-o mai sus si am dat de chestia aia. Acolo zice cum sa faci rost de msvcrt.dll. Cred ca l-ai sters tu.

17 răspunsuri:
| Timofti_Lucian_1987 a răspuns:

Si mie la fel imi apare sa bag password

| Myna_Andrey_2000 a răspuns:

Salut si eu am aceeasi problema ca daniel numai ca la mine este la nfs carbon de unde pot lua parola?

| Maria_Daniela_1995 a răspuns:

Vreau si eu nfs-urile de unde le pot lua?

| Maria_Daniela_1995 a răspuns:

De unde pot lua nfs-urile?