| MariSanda a întrebat:

Mi-am instalat jocl Pokemon Go pe telefon si imi apare sus GPS signal not found. Ce pot face? Pe Google Maps imi spune ca ma aflu altundeva... mai departe cu vreo 10 km de aici.

4 răspunsuri:
| anonymus4106 a răspuns:

Probabil ca telefonul tau sa foloseste de Wi-fi. Trebuie sa activezi GPS-ul.

| MariSanda explică (pentru anonymus4106):

Pai... eu nu am mb pe telefon... deci dupa ce o sa imi incarc telefonul o sa incerc

| Craft_Deliver_1997 a răspuns:

Salut, din cate stiam Pokemon Go nu era valabil momentan in Europa happy E posibil sa ma insel! Succes.