| megamind03 a întrebat:

Am instalat IGO My Way pe un Samsung Spica si nu se conecteaza GPS ul la vreun satelit, apare Looking for GPS signal si am tot asteptat si degeaba, ce e de facut?(oricum gps ul la el nu e bulit pentru ca pe google maps imi arata exact cum trebuie si repede etc, am aceasta problema doar la IGO)

6 răspunsuri:
| eandopuncttk a răspuns:

Ai respectat pasii de instalare? intai se copie aia.apk se instaleaza si abia dupa pasii astia copii hartile sunetele...

Răspuns utilizator avertizat
| eandopuncttk a răspuns (pentru megamind03):

Nu stiu ce sa iti spun. prima oara am patit si eu ca tine. dar a doua oara am citit cu atentie pasii care trebuie urmati si mi-a reusit.
am acelasi telefon ca tine si tot IGO folosesc.

Răspuns utilizator avertizat
| NuCa20 a răspuns:

Am patit si eu ceva asemanator cu "erroarea" "looking for gps" si tot ce a trebuit sa fac a fost sa pornesc masina si sa merg.adica am stat pe loc vreo juma de ora, asteptand sa se conecteze.si in momentul in care am plecat a inceput sa functioneze si gps-ul. incearca si o sa vezi ca merge happy

Răspuns utilizator avertizat