| GabiHard a întrebat:

Buna!
Eu am o tableta viva c701 si am descarcat pokemon go si cand intru mapa se face albastra si nu arata drumul sau altele
spune ca GPS signal not found si am locatiea activata si tot nu merge am si net

1 răspuns:
| untu a răspuns:

Bunul Dumnezeu va protejeaza de accidente si de la postura de victima jafului sau violului! Ati face bine sa renunti la jocul POKEMON GO pentru ca este o prostie care da depedenta, care puteti sa jucati neintrerupt (fara pauza)! Jocul POKEMON GO au innebunit mai mult tineri cazind victime accidentelor rutiere, jafurilor si violurilor!