| iustin987 a întrebat:

Buna mi-am instalat windows 7 si am descarcat cateva jocuri dar nu merge nici unu eu cred ca e driver de jocuri

0.help me
1. de ce nu merge

2.cum instalez driverul

3 ce porgrame sa instalez sa functioneze?
fundita

3 răspunsuri:
| Jal33t1 a răspuns:

Frate ia descarca-ti o alta versiune de windows sau pune VISTA sau XP ca astea sunt pentru jocuri dar si 7 este bunicel si nu cred ca trebuie sa pui programe! Da ca sa fii sigur pe un sd descarcati un windows( 7 dar alta versiune) si pe altu alt windows(XP)

Sper ca te-am ajutat funda te rogggg!

| iustin987 explică (pentru Jal33t1):

Si de unde sa descarc alta versiune?

| Jal33t1 a răspuns (pentru iustin987):

Pai scrie tot asa cum ai scris prima oara dar gasesti pe acolo o versine mai noua!