| iustin987 a întrebat:

Buna mi-am instalat windows 7 si am descarcat cateva jocuri dar nu merge nici unu eu cred ca e driver de jocuri

1. de ce nu merge

2.cum instalez driverul

3 ce porgrame sa instalez sa functioneze?

3 răspunsuri:
| ionutpop32 a răspuns:

Scie pe google i can run it.
Dai pe primul rezultat si scrii numele jocului in bara de cautare.
Apoi inti va aparea o imagine cu jocul si cerintele jocului siti va spune ce e ineregula(poate memoria ram sau driverul video).
Succes.
PS ca functioneze treaba asta ar trebui sa ai istalat java daca nu instaleaza-l.

| Alexandra58 a răspuns:

Eu cred ca nu merge deoarece nu ai ceva vreun program de ceva ca si mie imi facea asa si fratele meu a instalat si el un program care nu stiu cum se cheama.

| iustin987 explică (pentru Alexandra58):

Il poti intreba te rog!?