| Andreutssa02 a întrebat:

Buna!
Mi.am salvat parola pe un site, si acum nu stiu cum sa fac sa o sterg de acolo. Am incercat sa sterg cronologia de mai multe ori, dar parola tot acolo e.
O mana de ajutor?
Dau funda.
Merci.

2 răspunsuri:
| CersetoruVesel a răspuns:

Daca esti pe google chrome dai ctrl+h si iti va aparea istoricul, acolo dai pe stergeti datele de navigare si debifezi ce nu vrei sa iti stearga si bifezi a 5-a casuta

| Tr3eaTxGh3osT a răspuns:

Hmm ce ai? google? internet explorer? mozile firefox

Incerca ctrl+h la google chrome si dai delete tot si bifezi toate casutele deletare parola tot

funda?happy