| Kiissa a întrebat:

Miám facut un cont pe LoL ( League on Legends) si am realizat ca lám facut pe o regiune gresita, asa ca am vrut sa imi fac pe alta regiune cont, dar imi zicea ca ID-ul este folosit deja...(nu mai am alte ID-uri si nu vreau sa imi fac altul acum.).
Acum intrebarea mea este:
Pot sa'mi sterg cumva contul vechi ca sa imi fac altul nou? Daca da, cum?

Multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| FesCuDungi a răspuns:

Nu, nu poti sterge contul! contul se sterge automat la 1 sau 2 ani de inactivitate!

| Mihai_Alin_1997 a răspuns:

Inseamna ca pe regiunea veche ai folosit id-ul si pe regiunea noua iti mai trebuie un id crede ca vrei sa ai doi jucatori.

| raresionut14 a răspuns:

Va rog sa va informati inainte sa raspundeti.
Poti trimitr un tichet prin care sa soliciti schimbarea numelui de invocator doar de pe conturi care iti apartin