| BombonikS a întrebat:

Nu imi mai merge Sims2 nu stiu ce are. Azi l-am instalat si l-am deschis dar nu avea nimic, si cand l-am inchis si acum vrut din nou sa il deschid imi aparea: Unspecified error. Credeti ca este din cauza ca am incercat sa instalez un par? Am windows 7 nu de mult si nu stiu cum sa il prea folosesc si cred ca am stricat ceva! ID-ul meu este stefii.chan@yahoo.com. Funda si multumiri pentru cine ma ajuta! sad

2 răspunsuri:
| Energyboy a răspuns:

Sims 2 nu e compatibil cu windows 7

| BombonikS explică (pentru Energyboy):

Lasa,am rezolvat si stiu multe persoane cu windows 7 si cu sims2 care le merge foarte bine