| Claudiu120719 a întrebat:

Salutare TPU astazi cand am intrat pe calculator am vrut sa deschid google Chrome prima data la deschis apoi cand l-am inchis si am incercat sal deschid iar nu mai mergea am incercat sa-l dezinstalez sal instalez iarasi si tot la fel face si numi explic dc.....ma poate cineva ajuta si pe mine promit funda!

Răspuns Câştigător
| Sihastrul a răspuns:

Clic dreapta pe el\run as administrator.Chrome nu se instaleaza in program files, dupa dezinstalare trebuie cautat in C\user\AppData\Local si sters folderul Google.De preferat e sa ai Revo Uninstaller pentru dezinstalari, sterge si registri, urmele ramase pe PC. Apoi reinstalat.

1 răspuns: