| Stella17 a întrebat:

am primit ieri un mesaj de la TPU ca am castigat un tricou si eu nu am raspuns la alexandra@tree.ro am raspuns unde scria mai jos am scris tot ce trebuia, acum si intrebarea mea credeti ca v-a vedea measjul daca l-am trimis pe TPU nu prin E-mail.

Funda!

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Trebuie să ai un pic de răbdare ori să mai revii cu o adresa la http://www.tpu.ro/contact
Pa, pa.

6 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Buna! Am primit mesajul tau si urmeaza sa iti raspund cu mai multe detalii happy

Alexandra - TPU

| onasis1961 a răspuns:

Revin-o cu datele de contact inclusiv nr. de ttelefon la :http://www.tpu.ro/contact si cand se face livrarea te va contacta curierul unde si cand face livrarea.Ai inteles? Cat de curand vei fi posesoarea unui tricouTPU!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Puteai sa scrii aici la contact @ TPU. ro
Te pup!

| Stella17 explică (pentru anonim_4396):

Dar daca am scris acolo oare a vazut?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tot aia. Ti se va lua in considerare.