| mariuka29_4673 a întrebat:

Buna pe mine ma cheama Maria.Sunt o fire foarte buna si imi place sa ajut mukti copii.Deci cine isi doreste un cont webkinz cu 9 animalute? dintre care si 2 delux am multe lucruri exclusive si chiar multi bani. Nu va mint cine il vrea sa-mi spuna aici si il voi da.Am doar un cont.Va multumesc! Sper ca v-am ajutat.

Răspuns Câştigător
| sisi_9443 a răspuns:

Eu as dori acest cont pentru ca parintii nu vor sa-mi cumpere webkinzi

3 răspunsuri:
| Crat3r a răspuns:

Sall as vrea eu acel cont te rog. Ea adresa mea : " denisgeorgian " si trimitemil te rog.

| raduradu45 a răspuns:

Imi dai mie? Id-ul meu e cata2807!

| raduradu45 a răspuns:

Esti tampiita cu capu ca dai conturi kk