| OriGinal_4501 a întrebat:

pentru cei care joaca rappelz / dau funa!
1.Sunt nou in rappelz joc de 2 zile si am invatat cate ceva dar totusi am o intrebare cardurile de animale de ex cel cu pasarea cand captureezi un animal (pasare) iti apare pe card tot o pasare dar la altii am vazut ca au alte animale mai faine cum fac si eu?
2.cum ma fac mai bun?
3.mai sunt si alte magii in afara de alea de la level 1 toate? daca da de unde si cum le iau?
4.de unde iau ca am vazut la altii ca au o inimioara sau iepure sau corabie dupa iei de unde iau?
5.de unde iau armurile mai mari decat cele de la misiuni si resul cam de level 10-12?
Daca va ajuta sunt Deva pe server naga si level 14 baiat:

Răspuns Câştigător
| Vexio a răspuns:

Da sunt mai multe magii cand termini misiunea de la lvl 10(o primesti de la jober) iti va da sa alegi 3 clase si vei primi magii noi la fiecare dintre ea apoi la lvl 50 poti sa alegi o clasa mai avansata l-a care vei avea alte magii, in total vei avea 3 fluri de magii(cele de la lvl 1, lvl 10 si lvl 50). Pentru pet iti trebuie cardurile specfice pet-ului pe care vrei sa il iei.(le cumperi sau gasesti)

1 răspuns:
| Vexio a răspuns:

A da si inimioara o gasesti la misiunea aia(am uitat cum se cheama) uitate pe harta si o sa vezi un tinut mai rosu acolo sunt 2 NPC-uri trebuie sa omori un boss si iti da inimioara bani + arma de 20 la alegere