| pirates406 a întrebat:

Pun pentru prima data o intrebare aici si sper sa o formulez pe intelesul vostru happy
Deci... sunt pasionat de simulatoare de fotbal, manager si alte cele. as dori sa stiu daca exista un joc ceva in gen: eu sunt jucatorul, am contract la o echipa, primesc bani, ies in oras, chestii etc. exact ca in realitate...
Eu am auzit de asa ceva, dar nu stiu cum se numeste jocul...

Ma poate ajuta cineva?

2 răspunsuri:
| LukWhuzTalkin a răspuns:

Incearca asta new star soccer 3
new star soccer 4

| pirates406 explică:

Dar era tot ceva gen manager, nu sa joci tu in meciuri si de-astea, dupa cum vad in nss...