| andreitmm a întrebat:

Bună. Se poate umbla pe un pc simultan dacă conectez 2 monitoare? Adica Știu ca se pot conecta mai multe monitoare la aceas placa video dar Vreau sa zic dacă se poate sa fac lucruri diferite pe ambele monitoare... Sa nu îmi arate ce fac pe un monitor, sa îmi arate pe ce celalt. Exista ceva setări de prin Windows?

2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Binenteles ca se poate! dai clic drept pe desktop, clic setari de afisare, ecrane multiple sau cum scrie la tine acolo apoi clic : nu dubla aceste ecrane, sau cum scrie... depinde de windows!