| alexdrugs a întrebat:

Buna seara, am achizitionat un calculator astazi, am ajuns cu el acasa totul perfect cu exceptia faptului ca la pornire dupa ce apare biosul samd... se face imaginea neagra se blocheaza si mouse si tastatura timp de 2 minute dupa care intra in windows, de la ce sa fie? Ofer funda multumesc!

1 răspuns:
| Paula2018 a răspuns:

Se blocheaza? Oricum exista o mica perioada de timp pana se incarca, nici un windows nu se deschide in cateva secunde.