| GabriielCatalin a întrebat:

Buna seara am si eu o întrebare pentru cunoscători. Aș dori sa imi deschid un server de cs 1.6/cs2 bazat pe zombie plague, întrebarea mea este cam cât de mult ar ajunge sa platesc în afară de host si cateva informații adiționale ar fi bine primite.

3 răspunsuri:
| Gnomzy a răspuns:

Salut,

Dacă dorești să fie doar serverul, fără forum și alte facilități, o să ai de plătit doar costurile de găzduire.

| GabriielCatalin explică (pentru Gnomzy):

Si daca vreau cu tot cu forum si altele?

| Gnomzy a răspuns (pentru GabriielCatalin):

Vei avea de plătit toate costurile aferente pentru forum, cum ar fi găzduirea web, domeniu, platforma pe care rulează forumul, eventual tema etc.