| Harou a întrebat:

am si eu o mica intrebare... Am niste poze si as vrea sa le pun pe un serviciu online, un fel de cloud, ca sa il putem vedea toti dintr-o comunitatea dar nu alti. se poate si doar printr-un cont. mai exact pozele trebuie sa ajunga la mai multi si ca sa nu mai stam cu dvd-uri m-am gandit la un cloud. Cum am putea sa le pun pe un cloud sau ceva mai bun? si unde gasesc un serviciu cloud destul de bun pentru ce vreau eu? astept sugestii. multumesc

Răspuns Câştigător
| Verdes_Eduard-Andrei_1990 a răspuns:

Eu iti recomand facebook, este cel mai util si popular. Dar poti incerca si deviantart.com sau http://imgdino.com

2 răspunsuri:
| Harou explică (pentru Verdes_Eduard-Andrei_1990):

Am rezolvat cu cloud dar mersi oricum happy

| Verdes_Eduard-Andrei_1990 a răspuns (pentru Harou):

Cu placere happy