| SweMafie a întrebat:

Am si eu o problema, am un calculator cu mufe la carcasa (front panel) si am urmatoarea problema, am avut windows 7 de cum am luat Pc si nu mi-au mers, am reinstalat windows-ul tot cu 7 si mi-au mers, dupa iar am reinstalat window-ul tot cu 7 si iar nu-mi merg.
Ele sunt conectate la placa de baza.
Pentru reinstalari am fost la service specializat si nu m-as duce cu unitatea numa pentru. asta.
Trebuie sa fac ceva din Pc ca sa imi mearga?

Răspuns Câştigător
| Sadicalex a răspuns:

Da se cheama driver in plus, spune ce calculator ai si poate le gasesc.