| qazwsxedc131 a întrebat:

Am o placa de baza G41T-M7 si nu merge front panel. Cum sa pun pinii in asa fel sa mearga front panel?
Niste poze sau explicatii detaliate ca nu e scris pe placa de baza ca pe mufe si nu le nimeresc nicicum.

2 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Daca vorbim de aceeasi placa de la ECS, atunci manualul oficial il gasesti aici, in varianta pdf:

http://download.ecs.com.tw/......manual.PDF

| qazwsxedc131 explică (pentru dannyel86):

Pe mine ma intereseaza partea din fata de la pc si in manual nu gasesc instructiuni pentru asa ceva.