| Lazăr_Vlăduț_2000_cneF a întrebat:

De curand am inceput sa ma joc si eu pe un server de MTA, fiind un server de PUBG. Acesta este linkul de unde am luat server ul : https://www.youtube.com/watch?v=TCBl5T1g0is
As dori sa ma ajutati prin faptul a-mi zice cum as putea da zoom la arme pe acel server. Am incercat tot ce am stiut, dar in zadar. Va rog mult sa tratati cu putina seriozitate si va rog mult daca m-ati putea ajuta mult.

1 răspuns:
| Andreii002 a răspuns:

Salut! Sunt Fondator al unui server de mta si administator al celui mai mare server de roleplay din Romania ( Zic asta doar ca sa iti dai seama ca am hanar de ce zic). Avand in vedere ca gta sa nu a avut zoom la arme, nu se poate face acest lucru. Doar cu first person poti. Incearca cu [/fp] sa vezi daca merge.Depinde de script, comanda poate fi modificata sau poate ca acel server nu are.NU trebuie sa bagi niciun mod, poate fi implementat doar de catre fondatorul server-ului.