| dunhil29 a întrebat:

De curand mi-am ascutit sabia (daca stiti ce vreau sa spun ) iar lichidul ce a iesit a fost ceva albastru!(nu ma lasa sa scriucum trebuie) Eu am luat si un taratment de candidoza. O singura pilula, iar in rest folosesc creme. Ma poate ajuta cineva? Sunt foarte speriat de acest fapt.
Va rog sa tratati intrebarea cu seriozitate.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu inteleg ce vrei sa spui.

| Jasmine_Bianca_1999 a răspuns (pentru darrio2007):

Ii curge lichid albastru din p*** și vrea ajutor big grin

| dunhil29 explică (pentru Jasmine_Bianca_1999):

Da, din cauza unei buline luate din cauza candidozei!

| darrio2007 a răspuns (pentru Jasmine_Bianca_1999):

Să-l foloseasca folositor. Ca stilou la scoală.

| Violleta2022 a răspuns:

Daca te-ai fii straduit sa scrii cu seriozitate, poate am fii inteles si ce vrei sa spui!
Straduieste-te data viitoare, daca vrei raspunsuri!

| dunhil29 explică (pentru Violleta2022):

Am scris in paranteza ca nu imi da voie sa scriu big grin

| Violleta2022 a răspuns (pentru dunhil29):

Eu nu m-am referit la cea ai scris tu in paranteza, m-am referit la tot non sensul din mesajul de mai sus.
In primul rand, esti fata, femeie, barbat ori baietel?
Despre ce sabie vorbesti? Ce creme si pastile? Cu ce te putem ajuta?
Vorbeste clar ca nu pricepem!