| Marius_Bogdan_1984 a întrebat:

Buna seara la toata lumea. Am o PROBLEMA. La un laptop Samsung care avea win 8 cu licenta (asa a fost cumparat din magazin) i s-a stricat hardul, am pus altul cu win 8 dar nu reuseste sa boteze, il recunoaste dar degeaba. Am incercat si cu stick cu win si cu dvd dar degeaba. Ce-i de facut. Dau funda pentru cel/cea care ma ajuta in problema asta.

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Probabil ca a venit cu licenta OEM. Prin schimbarea HDD-ului nu mai recunoaste componenta. Trebuie sa iei legatura cu cei de la Microsoft: datele de contact sunt aici http://www.microsoft.com/romania/contact.aspx
Puteți contacta Microsoft Infocenter între orele 08:00 și 20:00, de luni până vineri, în afara sărbătorilor legale.

Activări produse

Număr Verde fără taxare, apelabil din orice rețea fixă.
Disponibilitate: între orele 08:00 și 20:00, de luni până vineri, în afara sărbătorilor legale.
(021) 204 70 15
Număr cu taxare normală apelabil din orice rețea și orice centrală.
Disponibilitate: între orele 08:00 și 20:00, de luni până vineri, în afara sărbătorilor legale.
e-mail: rouinfo @ Microsoft. com