| anonim_4396 a întrebat:

Mai devreme am deschis PC-ul si la numai cateva secunde dupa ce a pornit (nu apucase sa incarce windows-ul), s-a intrerupt curentul electric si evident s-a oprit calculatorul. Acum dupa ce a revenit curentul l-am pornit si mi-a aparut aceasta chestie : http://www.grigorov.info/wp-content/uploads/black_screen .jpg
Evident am dat Enter si apoi s-a incarcat windows-ul si totul pare sa fie OK. Dar ma intreb de ce oare s-a intamplat ceea ce vedeti in fotografie, e ceva grav? ar trebui sa fac ceva, sa remediez ceva? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| ksuper31 a răspuns:

Este un sistem de aparare de la Windows, in caz ca virusii ti-au stins calculatorul instant, de exemplu.Mereu cand va fi stins istant v-a aparea asa ceva.Nu este nimic grav, nu e nevoie sa remediezi nimic.
Succes!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu e nimic grav. asa iti va arata defiecare data cand va sari curentul si repornesti fara sal stingi cum trebuie