| Durasex a întrebat:

Buna seara TPU am o intrebare Joc gta San andreas si am ajuns la 1 misiune unde trebuie sa sparg niste geamuri la o casa cu coktail molotov si sa salvez pe o fata si cand urc sus sa o salvez mi se face ecranul negru si asa ramane imi poate zice cineva de ce mi se intampla chestia asta :-

Răspuns Câştigător
| daryus2221 a răspuns:

C:\Users\daryus\Documents\GTA San Andreas User Files
Salveaza tot ce e acolo si reinstaleaza jocul dupa ce l-ai reinstalat mai intri odata
C:\Users\daryus\Documents\GTA San Andreas User Files
si stergi toate alea de acolo si pui alea salvate.
Succes. happy

4 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

Hmm. se petrece ceva care nu ar trebui sa fie. fa backup la salvari si reinstaleaza jocul.

| Durasex explică (pentru Zangetsu):

big grin aici ma-i incurcat laughing cum adica backup si unde sunt salvarile thinking

| Zangetsu a răspuns (pentru Durasex):

Cred ca in my documents "GTA San Andreas User Files", copiezi folderul ala in alta parte, dezinstalezi jocul, il instalezi apoi copiezi folderul la loc sa incerci.
sau intai incearca sa modifici setarile jocului inainte de misiune, pune totul pe low si pe rezolutia cea mai mica.

| geo675 a răspuns:

Reinstaleaza joculsi pastreaza salvarile