| Alesto93 a întrebat:

Buna seara TPU am si eu o intrebare stiti cumva daca se poate juca Call of Duty modem warface 3 multiplayer? si daca stiti imi puteti zice si mie va rog eu? ca am luat de pe un site. TeknoGods Modern Warface 3 si cand intru pe un server imi da ban automat adica zice permanet banned cand dau pe connect stie cineva daca merge?

Răspuns Câştigător
| TheNewSanta a răspuns:

Aaa asigurate ca jocur are lan si cauta pe net tunngle donwloadeaza/instaleaza cauta in el ...numele jocului...intri pe un server de acolo ( unde e mai multa lume) intri in joc dai pe modu lan si poti juca sau daca e du-te pe aviara.ro si ai acolo mai multe jocuri ( cod etc.) si poti sa le iei si sa joci mp dar nu stiu cum se procedeaza mai exact acolo

| TheNewSanta a răspuns (pentru TheNewSanta):

Sper ca a fost de ajutor laughing

1 răspuns: