| spaghetty a întrebat:

Buna seara TPU.
As vrea sa stiu si eu cu "ce se mananca 4story"
1.Are servere private ca metinul?
2.Se poat schimba bonusurile pe arme ca pe metin?
3.Cad iteme ca pe metin?
4.Ce rase sunt si care este mai buna!+ tutorial despre fiecare
5.Cate skilluri au caracterele?
6. Daca este server privat de 4story vreau unu romanesc pe care sa ma invat sa joc.
Cam atat.happy

Răspuns Câştigător
| IustinTiger a răspuns:

4story are server privatnu se pot pune bonusuri.da cad iteme.Toate sunt bune la rase dar felina are HP mai mult uman mai mult speed si zana are mult critical.pot avea si 50 de skilluri.intra pe 4story.ro si dai pe 1 ca privat romandesc nu exista. Funda?

2 răspunsuri:
| safir_8545 a răspuns:

1-da
2-da
3-da
4-felina-mai mult HP, uman mai mult speed, zana mai mult critical
5-vreo 28 cam asa chiar si 34 cam asa
6-nu exista server ro dar server eng cu romani pe el da

| oOShikamaruoO a răspuns:

1.Da are server privat
2Da
3 Da
4 dupa mine felina e mai buna deoarece are mai mult HP dar si celelalte sunt bune
5 Cam 40 nu stiu exact
6Nu sunt servere proate romanesti.
Cam atatlaughing