| AlexSarariu a întrebat:

Buna seara TPU! As vrea sa stiu si eu cum donezi pe League of Legends prin telefon. Ce mesaj trebuie sa trimiti si mai departe. As vrea totul de la cap la coada daca se poate. Dau funda! O zi buna!

1 răspuns:
| Rando a răspuns:

Eu as recomanda cu Paysafe care poti sa il iei din aparatele acelea de la care incarci cartela pentru ca primesti mai mult RP dar uite:Te duci la Purchase RP si alegi la Payment Methods phone, cumperi acolo pachetul pe care il vrei, selectezi reteaua si scrii numarul de telefon, vei primi un SMS pe care va trebui sa il confirmi si gata.