| annaangel17 a întrebat:

Buna seara TPU! In primul rand, va doresc un Paste fericit! Acum, vreau sa imi cumpar o tableta, de preferat Samsung, sau companii mai cunoscute si bune. As vrea sa imi recomandati o tableta care stiti cu siguranta ca e buna, intre 800-1100 lei. Va rog sa imi dati si site-ul de pe care o pot comanda.
Multumesc anticipat!:* Si pentru cea mai buna tableta, fundita +vot.happy

3 răspunsuri:
| Psycho777 a răspuns:

Http://www.emag.ro/......EQ4TKBBBM/

Cea mai buna la raport calitate/pret. + ca are procesor quad core :)

| annaangel17 explică (pentru Psycho777):

Si pe asta poti descarca Adobe? As vrea sa pot intra si pe jocuri online, cum ar fi myfrezoo.

| baxxillaz a răspuns:

Http://www.emag.ro/......EQ4TKBBBM/ o am pe varianta cu 32 de gb si 3g, iar fratele meu o are de asemenea. Poti daca vrei sa cauti si pe cel.ro sa vezi daca pretul este mai mic, chiar si daca nu cred. Oricum, este o tableta fantastica si isi merita 100% banii.
Acum, kindle fire este de asemenea f buna, numai ca nu are android, iar fiind cu amazon, nu ai acces la aceleasi aplicatii, fiind din Romania. Oricum, eu as alege dintre aceste 2 tablete.(pick NEXUS!).
link-ul pentru kindle:
http://www. cel.ro/tablete/tableta-kindle-fire-hd-7.0-16gb-android-4.0-l/