| OkAyAn a întrebat:

Buna Seara TuP!
As Vrea Sa Va Intreb Daca Se Poate Sa Fac Cunva Ca La Jocul NFS Undergroun2 Sa Se Vorbeasca In Romana!
Eu Nu Cred Ca Se Poate Dar Am Auzit Ca Unu A Reusit Sa Faca Asta La Jocul Fifa 2013 Cica era ceva legat de pechi sau ceva de genu parca am auzit!
Nu mai stiu exact oricum cel care ma ajuta ii voi da 2 funde(voi mai pune o intrebare la plesneala si sa raspunda castigatorul acestei intrebare iar eu ii voi da funda + vot!

Răspuns Câştigător
| CristianCRS a răspuns:

Nu se poate asa ceva, sau cel putin pentru jocul Need For Speed Underground 2 nu exista nici un pach pentru a schimba vocile in limba romana, de fapt cred ca nu exista pach pentru nici un joc din seria NFS. Intr-adevar pentru Fifa si PES sunt, dar chiar si acelea nu sunt prea precise.

| OkAyAn explică (pentru CristianCRS):

Aha mersi mult! Nici eu nu credeam asta!

| CristianCRS a răspuns (pentru OkAyAn):

Cu placere, imi pare rau ca se poate realiza ce ai vrut tu.