| Mariana875 a întrebat:

Bună seara! URGENT! Am și eu o problemă, nu pot să mă mai conectez pe Facebook. M-a deconectat singur și am rămas conectată pe messenger, primeam mesaje, dar nu mă lăsa să răspund.Am încercat să mă conectez iar, băgăm parola și îmi dădea o eroare. (Sorry, something went wrong. We are working on it and we'll get it fixed as soon as we can) Am pus actul de identitate trimis gmail precum contul este în verificare, după câteva minute ACUM ÎȚI POȚI ACCESA CONTUL și mi-au trimis un cod unic, un fel de parola, am accesat link ul pe care mi l-au dat, am băgat acea parola și după m-au pus să schimb nr de telefon și parolă, am facut-o, am încercat să mă reconectez și mi-a redat acea eroare, am trimis iar documentul, am explicat iar problema, dar nu mi-a mai răspuns nimeni de atâtea zile. Nu făceam live-uri sau vânzări cu acel cont sau orice altceva ca să le dau motive să-l blocheze. Postam poze ca orice om și conversam cu familia și prietenii, nu înțeleg de ce mi l-au blocat...vă rog să mă ajutați în caz că ați mai pățit și voi la fel...