| Emmaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a întrebat:

spuneti-mi va rog cum se instaleaza sims 2 completebig grin...am programul DAEMON TOOL LITE dar nu stiu sa-l folosesc.Va rog sa ma ajutati cu un raspuns detaliatbig grin.Multumesc!

5 răspunsuri:
| Ghiti2011 a răspuns:

1.Te uiti jos in dreapta ecranului
2.Ai o mini iconita cu demon tools
3. apesi pe ea
4.iti apar doua sub chesti dupa ce apesi
5. apesi pe una dintre ele
6.o sa-ti apara un fisier unde trebuie sa gasesti fisierul iso al simsului(unde l-ai downloadat)
7. apesi open siti deschide fereastra da instal de aici cred ca te descurci
FUNDA?

| Emmaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa explică (pentru Ghiti2011):

Am mai citit si in tutoriale dar mie nu imi apare jos in dreapta iconita de la daemon toolsstraight face daca vrei sa ma ajuti da-mi idu` tau.

| Emmaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa explică (pentru Ghiti2011):

Te-am adaugat la prieteni dar inca nu mi-ai acceptatbig grin eu sunt emanuela

| w0kmaN a răspuns:

Intra in C:\Program files\Daemon Tools (sau unde il ai instalat) si o sa gasesti DTL Agent... ceva de genu!happy,dai dublu'click pe el si astepti vreo cateva secundehappy si dupa te uiti in bara de start la ceashappy ca ti-a aparut mini'icoana de la daemon tools happy, click pe mini'icoana si dai Mount image, sau Virtual CD/DVD cum iti apare!happy, alegi imaginea ISO pe care ai descarcat-o(jocu) si gatahappy..., sper ca ti-am fost de ajutor!tongue