| OneeChann a întrebat:

Buna summoners big grin E vorba de lol. In saptamana asta la free week s-a bagat Vi si mi-ar placea sa o cumpar... nu ma pot decide...o vreau si pe lissandra si pe Vi dar pana la urma trebuie sa o cumpar pe una neaparat. Voi ce ziceti? Care e mai buna si motive.

1 răspuns:
| STT a răspuns:

Lissandra e mai greu de jucat si mai vulnerabila. Vi poti sa o faci si tank si are miscari mai simple cu care poti sa cari meciul usor. Cel mai bine e sa o iei pe Vi, are mai multe folosinte si daca iti e drag de ea ajungi sa te laude toti colegii de echipa.