| AntonioX25 a întrebat:

sunt Antonio si am o nelamurire astazi ( Vineri 27.06. 2015 ) mi-am comandat un Playstasion 4 care imi va fi livrat Luni, eu nu am mai avut o experienta cu un playstaion, dar din cate am inteles cand iti faci contul pentru prima ora trebuie sa spui din ce tara esti, m-am uitat pe inernet si un videoclip de acum 11-12 luni recomanda sa faci contul pe UK dar, de vreo 5-6 luni a aparut PlayStation Store si in Romania, de intrebarea mea este : Pe ce tara sa imi fac contul de PlayStasion ca sa beneficiez de 2 sau trei jocuri gratis pe luna? Ps : Dau funda

Răspuns Câştigător
| GTA5 a răspuns:

Fa pe Romania. Daca esti pe UK nu o sa iti mearca vaucerele pentru a cumpara jocuri de pe playstation store.

| AntonioX25 explică (pentru GTA5):

Dar o sa primesc cele 2 jocuri gratis pe luna?

| GTA5 a răspuns (pentru AntonioX25):

Din pacate nu