| lavinia445 a întrebat:

.sunt samanka pe metin2 ro am lv 32 si nu pot face misiunea aceea de 30 cu piatra hasun din temnita maimutei.Cand dau sa trec prin ultimul portal dinaintea camerei cu pijatra ma blohcez si nu mai marge jocul.dar dupa vreo 5 minute ma da de la inceputul mapei;(.ce pot face? apropo pe war mi-a mers dar cu samanca nu pot ca ma blohcez..help

1 răspuns:
| Skay a răspuns:

Mergi la un prieten/ o prietena si incearca de la pc-ul lui/ei.