| ⅓Al€X_Red Mx⅓ a întrebat:

Ce trebuie sa fac in temnita maimutelor la lvl 30 pentru a lua Monumentul de piatra Hasun?

Răspuns Câştigător
| RoCkeRitZaa a răspuns:

Buna... trebuie sa te duci in ultima camera din temnita maimutelor si sa omori maimuta de piatra si dupa o sa iti apara un monument si dai pe el si primesti piatra Hasun... plss funditabatting eyelashes

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum ajung in ultima camera?

| MissYMarYa a răspuns (pentru anonim_4396):

Intri in portal si mergi : fata-portal, dreapta, dreapta, stanga, stanga, dreapta, dreapta-portal, dreapta, dreapta, stanga, stanga-portal, dreapta, dreapta2-portal, stanga1, dreapta, fata-portal gta sigur