| lavinia445 a întrebat:

Joc metin2ro si sunt samanca de lv 30.Am o misiune numita secretul peitrelor metin2.Trebuie sa ajung la paiatra hasun din temnita maimutei usoare dar de fiecare data cand trec prin ultimul portal dinaintea peitre ma blochez...si ma da de la inceputul temnite.Ce sa fac sa pot trece?

4 răspunsuri:
| mihnea173 a răspuns:

Eu am reusit cu calul si potiuni violet

| Engelthal a răspuns:

Mergi înainte prin 4 portaluri.
După al patrulea, ia-o la STÂNGA.
Apoi dreapta
Apoi iar stânga
și tot așa
și vei ajunge în camera mare...
Vei muri foarte repede, deci încearcă să ajungi cât mai repede la monument.

| lavinia445 explică (pentru Engelthal):

Stiu cum sa ajung doar ca ma blochez cand trec prin ultimul portal crying

| lavinia445 explică:

Stiu cum sa ajung dar de fiecare data cand trec prin ultimul portal ma blochez.