| PetrusEmanuelMihai a întrebat:

Buna TPU, am instalat City Car Simulator si imi cere Gettwraper m-am uitat Youtube si cel ce l-a facut sa mearga a intrat la Proprietati dand click dreapta pe pictograma jocului si de acolo la Compatible Run Administrator bifat. Dupa care a ales din : Windows 95 98 2000 XP Vista 7 8 8.1 10 pe Windows 8 de ce nu imi apare Windows 10 in lista?

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

Pai nu are cum sa iti apare un sistem de operare mai recent decat ce ai tu. Daca ai avea Windows 7 nu ai vedea Windows 8 si etc.