| Bogdan_9316 a întrebat:

Tocmai am facut vreo 2 - 3 conturi de yahoo Y! M... Si acum ca sa mai fac unul imi apare uite asa : http://postimg.org/image/vwrmxheaf/

Funda! Sau daca nu stiti rezolvarea. va rog sa-mi face-ti un id asa : lajcsibalog@yahoo.com parola : Romania

1 răspuns:
| AleXuTza84 a răspuns:

Pai se intampla asta deoarece ai o varsta prea mica.Pentru ati putea face un cont pe yahoo si poti doar cu acordul parintilor. Daca vrei sa-ti faci cont trebuie sa selectezi o varsta mai mare! Sper ca te-am ajutat.