| ionutzz01 a întrebat:

Stie cineva de ce imi apare asa? http://postimg.org/image/llxf87yah/
abia de doua zile am facut windowsul

6 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

De ce Windows E vorba?

| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Folosesti Google Chrome? Daca da, cand esti in browser, apasa simultan tastele CTRL+ALT+DELETE (fara +). O sa iti apara un pop-up. Curata browser-ul de cache si cookie-uri. Trebuie sa faci asta periodic. Doar incearca!
Din cate stiu, metoda asta poate fi folosita si in alte browsere, chiar daca nu este aceeasi combinatie de taste, face acelasi lucru.

| ionutzz01 explică (pentru TechnologyWebBrowsing):

Am ccleaner curata el dar tot degeaba era. mi-am instalat anti virus si se pare ca acuma nu mai am probleme

| DeyCj a răspuns (pentru ionutzz01):

Cu aplicații în genul CC cleaner îți strici Windows-ul.Chestia aia se datorează de la faptul că așa cum se știe Chrome-ul nu șterge locul de stocare al datelor temporare/istoricul și implicit nu se poate seta s-o facă, așa cum se poate la Firefox, de exemplu, iar în timp asta duce la acumularea de conținut în așa numitul cache și rezultatul este afișarea incorectă a conținutului, dar se poate face manual ștergând istoricul, zilnic dacă se poate.Chestia cu antivirusul e doar un miraj.Nu antivirusul a rezolvat problema.Succes

| ionutzz01 explică (pentru DeyCj):

Multumesc pentru ajutor! nu stiu ce a rezolvat problema dar important este ca s-a rezolvat big grin