| MaDaRuLLz a întrebat:

acum mult timp am jucat un joc destul de interesant dar acum nu ii mai stiu numele. In joc era vorba despre o plaja cu un vapor iar tu erai un om si te plimbai pe acolo si putea sa faci magazine, sa cumperi, sa te distrezi dar totul se vedea ca intr-un joc de strategie. Deci era de strategie.Se facea dimineata si noapte, era foarte fain va rog deci cine poate sa imi spuna numele jocului va implor mult happy fundita love struck

Răspuns Câştigător
| Selpide a răspuns:

Cred ca numele jocului pe care il cauti este Beach Life. Uite aici niste imagini: http://www.biggamedownloads.com/free-tycoon-games/beach-life-screen1.htm