| asasaaaaaaaaaa a întrebat:

am vrut sa-mi instalez un joc si mi-o dat eroare 0xc00007b si apoi am cautat pe google "how to fix 0xc00007b" la jocul respectiv. acolo mi-o zis sa dezinstalez ceva c++, adica toate programele c++ si le-am dezinstalat si apoi am instalat alte programe tot ceva c++. Nu mi-o mers jocul, m-am lasat pagubas, nu-i nimic... Dar ce-i daca nu am programele alea instalate?
Sa le instalez? Daca da dati-mi un link va rog frumos, sau un videoclip sa le instalez! Dau funda, multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| Made_Self_1995 a răspuns:

C++, se regaseste si in Net Framework 4, poate nu este instalat si ti-lcere sa-l instalezi, unele aplicatii jocuri nu functioneaza fara Net Framework 4

2 răspunsuri:
| Rockat a răspuns:

C++ nu e program, e un limbaj de programare cu care se scriu programele.

| asasaaaaaaaaaa explică (pentru Rockat):

Multumesc, dar ma afecteaza? daca nu-l am. scuza-ma daca nu inteleg. sunt mai greu de cap.