| asasaaaaaaaaaa a întrebat:

am vrut sa-mi instalez un joc si mi-o dat eroare 0xc00007b si apoi am cautat pe google "how to fix 0xc00007b" la jocul respectiv. acolo mi-o zis sa dezinstalez ceva c++, adica toate programele c++ si le-am dezinstalat si apoi am instalat alte programe tot ceva c++. Nu mi-o mers jocul, m-am lasat pagubas, nu-i nimic... Dar ce-i daca nu am programele alea instalate?

Sa le instalez? Daca da dati-mi un link va rog frumos, sau un videoclip sa le instalez! Dau funda, multumesc mult!

Acuma am vazut ca nu este un program, ci limbaj de programare. deci este vreo problema daca nu-l am

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=5555 instaleaza asta :)