| DenisCHW a întrebat:

Buna TPU am 2 intrebari :
Prima incepe asa :
Mi-am reinstalat windows-ul si nu mai pot sa pun la counter strike 1.6 pe openGL doar pe software si pe modul ala arata urat de tot cand il pun pe openGL imi apare "video mode change failure" asta e prima intrebare
A doua incepe asa:
Eu am placa video incorporata 760G corporation si procesor dual core 2.7 si nu stiu cum sa pun fps-ul pe 100 fiindca pe youtube apare doar pe Intel pe nvdia, pe celalat windows am avut fps-ul 100 si il puteam regla si pe mai mult.
Aceste au fost cele doua intrebari, va rog daca stiti sa imi spuneti ce as putea sa fac
Funda la cine imi >zice!

Răspuns Câştigător
| Daryus3k2 a răspuns:

Descarcati Driver Booster 2.Iti gaseste toate driverele lipsa din calculatorul tau, iar driver-ul care il vezi ca se numeste ca placa ta video il instalezi (ai grija cand instalezi Driver-ul de placa video sa-ti fie oprit Anti-virusul)dupa il poti porni.
Link de la Program :
http://download.cnet.com/Driver-Booster-2/3000-18513_4-75992725.html
A doua problema chiar nu stiu raspunsul, poti cauta pe YOUTUBE sau pe google.Dar eu zic ca merit funda pentru prima intrebare

| DenisCHW explică (pentru Daryus3k2):

Vedem ce mai scriu si alti, daca o sa fie cineva care ma poate lamuri la ambele probleme no sa iei funda, dar daca nu funda e a ta mai astept vreo 2 zile

3 răspunsuri:
| DenisCHW explică:

Mersii mane, si fps-ul s-a reglat, deci nu am ce sa zic decat ca meriti funda!

| Daryus3k2 a răspuns (pentru DenisCHW):

Bafta la joc. big grin