| alexy19a a întrebat:

Am descarcat de pe internet un hack pentru metin2 servere private. Am descarcat Switch Bot by unpublished si are mai multe:
Pick-up;
Spam Bot;
Switch Bot;
Up-Tool;
Tools einstellen.
As vrea sa stiu pentru ce e Tools einstellen si Spam bot.
DAU FUNDA!

3 răspunsuri:
| vali1616 a răspuns:

Trimite-l la adresa asta: vali_robert14@yahoo.com
In maxim 14 ore iti aflu tot despre hack si functiile sale urmand apoi sa-ti trimit o recenzie si modul de utilizare happy

| nKzoR a răspuns:

Spam bot este pentru a stiga automat. Adica tu scrii cv pe striga si acel Spam bot il da de mai multe ori.
Tools einstellen chiar nu stiu pentru ce e dar nu cred ca e de mare ajutor. happy Funda?(valy habar n-are nimic despre hackuri, vrea doar ca sa il aiba si eltongue)

| alexy19a explică (pentru nKzoR):

Ce raspunsuri inutile.
Spam bot nu era neaparat dar cel mai neaparat trebuie sa stiu ce face Tools einstellen pentru ca daca traduc din germana pe dictionare iasa unelte set.
Si nu inteleg ce face.
Imi pare rau nu iti pot da FUNDA.