| Mester_George_1983 a întrebat:

Buna TPU am descarcat Silent Aim pentru C.S 1.6 dupa ce pornesc C.s si il bag in bara si deschid Lies.exe in momentul cand il pornesc se stinge C.s.Ce sa fac dau funda celui mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| Alexutzu227 a răspuns:

Deci intri in Cs SI dai la {vIDEO} SI ALEgi OpenGl dai aplic si ok
apio inchizi csu
intri din nou in el il bagi in bara dai pe leis intri in cs si pe un sv si apesi pe insert daca iti iesi de pesv intri din nou pe el si iti apare jos in dreapta in colt menu apesi pe el si bifezi toate alea

| Mester_George_1983 explică (pentru Alexutzu227):

Am facut si chestia asta dar tot nu a mers decat pe 3d deci era tot de acolo asa ca funda

| AndreiMihai91294 a răspuns (pentru Alexutzu227):

Ma eu am facut asa si tot mi se nchide cs, am facut chiar si cu d3d aia si tot nu merge...va rog ajutati-ma!

3 răspunsuri:
| buzucan a răspuns:

Vezi aici unele bune www.codurics.info sau www.coduricounterstrike.info au chiar si tutoriale pentru instalare