| AnneHaHa a întrebat:

Am si eu o problema! Nu mai imi apare bara de start cand deschid Google Chrom. Am reinstalat Google dar degeaba si am umblat si la Task Manager! Dau funda celui mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| MenInShadow a răspuns:

Mie mi se pare ca firefox se misca mai bine, atat la viteza cat si la reproductii video.
Oricum, daca nu, incearca sa folosesti programe ca Ccleaner si Advances System Care ca sa iti repari pc-ul fara sa fie nevoie sa reinstalezi windows-ul, poate fi o problema, si astea o sa-l repare.
Daca nu vrei sa te complici, incearca doar Ccleaner, nu garantez ca o sa mearga, dar merita sa incerci.

2 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

In task manager nu ai ce cauta pentru o asa problema, iti spun, ca sa nu mai umblii pentru o chestie de genul, pentru ca o faci degeaba.
S-ar putea sa fie ceva de la calculatorul tau, nu am mai auzit de problema asta, dar incearca sa folosesti alt browser, de exemplu firefox, si asa scapi de problema.

| AnneHaHa explică (pentru MenInShadow):

Da, dar firefox si explorer se misca mai incet...

| MenInShadow a răspuns (pentru AnneHaHa):

Mie mi se pare ca firefox se misca mai bine, atat la viteza cat si la reproductii video.
Oricum, daca nu, incearca sa folosesti programe ca Ccleaner si Advances System Care ca sa iti repari pc-ul fara sa fie nevoie sa reinstalezi windows-ul, poate fi o problema, si astea o sa-l repare.
Daca nu vrei sa te complici, incearca doar Ccleaner, nu garantez ca o sa mearga, dar merita sa incerci.