| Raptorvitus a întrebat:

Am luat Minecraft, dar am o problema: Cand joc pe Survival, stiti ca trebuie sa construiesti diferite chestii. Eu am doar 4 patratele din acelea, desi ar trebui sa fie 8, stiti? Sau cum as putea sa dau de alea 8? Cine se pricepe?

Răspuns Câştigător
| alexcze2002 a răspuns:

Reinstaleaza minecraftul... si ia cea mai noua versiune sau dai force update. funda?big grin

| Raptorvitus explică (pentru alexcze2002):

Nu poti sa-mi zici aici?

4 răspunsuri:
| Raptorvitus explică:

Scz, nu pot sa fac asta... nu-mi poti zice aici?

| alexcze2002 a răspuns:

Incearca ideile mele si vezi daca merg... funda?

| alexcze2002 a răspuns:

Ce sa iti zic? baga id meu jupanualex79@yahoo.com si vorbim. sa nu umplem comentariile