| AaNdYy a întrebat:

happy,
Ce jocuri MMORPG (MultiPlayer) pentru Android stiti?
As prefera ceva gen Metin2, cu caractere magii, iteme, skilluri, upgrade-uri, NPC-uri, caractere supra-naturale cu o grafica destul de bun (si prin "destul de buna" ma refer la jocuri mai inaintate decat Super Mario laughing )

FUNDA pentru cel mai bun joc

2 răspunsuri:
| Smecheritzu50 a răspuns:

Un joc precum metin2 este 4Story este super incearcal, funda?

| AaNdYy explică (pentru Smecheritzu50):

Mai citeste odata intrebarea... Da-ti una peste moaca. Ce realizezi? ca tu ai citit doar "ceva gen Metin2... Funda"